Inżynieria chemiczna i procesowa PWr 2008

Forum dla studentów inżynierii chemicznej i procesowej Politechniki Wrocławskiej


#1 2008-08-31 00:32:01

mrs Jones

Administrator

6990217
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 320
Punktów :   
Wiek:: 23
WWW

Gdzie obijaliście sie na wakacjech? ;)

Wakacje się kończą (no może nie dla wszystkich) wiec chyba powoli warto sie dzielić wrażeniami Byliście gdzieś? Bo ja to miałam jedne z bardziej podróżniczych wakacji w życiu Na początku lipca miłam 5-dniowe ćwiczenia terenowe-juz pomijając wszelkie zwiedzone kopalnie odkrywkowe i głębinowe na Dolnym Śląsku, to jeszcze zdobyłam wraz z moim rokiem Śnieżkę Upł byl niemiłosierny ale daliśmy radę
Potem wybyłam z domu do Wro na 3 dniową imprezę zwaną w moim klubie - balem. Niby bal był jeden dzień, ale imprezowania 3 dni

Potem pojechałam na spontaniczną, prawie tygodniowa imprezkę do Krakowa. Nie dość, ze wyzwiedzałam się po wsze czasy, to jeszcze wyimprezowałam ze znajomymi
No i jako że spontanów było mi mało, to wyruszyłam w kierunku Gdańska i tam zabalowałam kolejny tydzien. Znowu było zwiedzania co nie miara (ale Trójmiasto jest super miejscem), a imprezowania jeszcze więcej. O moczeniu się w lodowatym Bałtyku to już nawet nie wspomnę heheh A no i nawet zwiedziłam miejsce, które od zawsze mnie intrygowało, czyli Hel

Teraz planuje jeszcze we wrześniu znaleźć chwilkę czasu, żeby wybrac sie w Sudety (jeszcze nie wiem gdzie ale coś sie wymyśli). A Wy gdzie byliście?


Śnieg zasypał dzisiaj wszystkie drogi,
Niewinnością, białym płaszczem,
Twoich śladów nie wypatrzę,
Nie mam Cie na zawsze!!!

Blog
Fotoblog
Picasa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora