Inżynieria chemiczna i procesowa PWr 2008

Forum dla studentów inżynierii chemicznej i procesowej Politechniki Wrocławskiej


#31 2008-10-09 00:06:04

Pan Pimpuś

Młody chemik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 73
Punktów :   
Wiek:: 22

Re: Studiowanie...

mrs Jones napisał:

~Jusstyna~ napisał:

slynna??;> tzn??;>

No podobno dobre i tanie obiady tam daja. Nigdy tam nie jadłam, ale ludzie chwala i nawet z uniwerków niektorzy tam chodzą.

Kochana Pani, ta stolowka jest slynna z innego powodu ;]

Wszystko, co tam jest, da sie wyniesc =D
Na tekach ludzie jedza widelcami ze szkolnej stolowki, a piwo pija w szklankach z A-0

Jadalem tam kiedys. Zarcie jest w sumie takie sobie, ale serwuja do oporu chleba i soku/kompotu. Popularnosc lokalu poprawia fakt, ze miesci sie on w 2 miejscach. Mieszkancy osiedla na wittiga maja swoj wlasny oddzial w jednym z akademikow.

Co zas sie tyczy samego tematu... "Nie kazdy musi byc magistrem. W szczegolnosci nie kazdy w 5 lat." Srednia czasu studiow na PWr to ponoc 7 lat :>

hehehe, zartuje oczywiscie

Nawet, jesli komus potknie sie noga na kursach prawie "progowych" na 1. roku, bez problemu to nadrobi. Kursy z 1. semestru mozna nadrobic w drugim, a kursy z drugiego semestru na poprawkowych kursach wrzesniowych. W ten sposob wstepuje sie na kolejny rok majac czyste konto
Coz... tak wlasnie bylo w moim przypadku, kiedy pierwszy raz zaczynalem tu studia. Oblalem kurs na 2. semestrze. Jak sie potem okazalo, nie tylko ja. Mialem na roku kolo 160 osob, a pod koniec wakacji jedynie 60-70 osob bylo zapisanych na zajecia. Reszta niestety odwiedzila kase PWr'u. W naszym przypadku statystyki raczej nie beda az tak fatalne. Mamy mniej kursow, a z matematyk mamy zajecia C, ktore duza daja.

Glowa do gory


pozdrawiam

Rafał W. gg2819439

"Wierzę, że kontakt z wiedzą naukową jest przeżyciem estetycznym, a kształcenie na uczelni akademickiej odkrywa urok wiedzy."
Prof. dr hab. inż. Krzysztof Tchoń, Instytut Cybernetyki Technicznej PWr
prawda o stworzeniu swiata

Offline

 

#32 2008-10-09 08:26:23

mrs Jones

Administrator

6990217
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-08-29
Posty: 320
Punktów :   
Wiek:: 23
WWW

Re: Studiowanie...

Pan Pimpuś napisał:

mrs Jones napisał:

~Jusstyna~ napisał:

slynna??;> tzn??;>

No podobno dobre i tanie obiady tam daja. Nigdy tam nie jadłam, ale ludzie chwala i nawet z uniwerków niektorzy tam chodzą.

Kochana Pani, ta stolowka jest slynna z innego powodu ;]

Wszystko, co tam jest, da sie wyniesc =D
Na tekach ludzie jedza widelcami ze szkolnej stolowki, a piwo pija w szklankach z A-0

Taaaa, niektórzy mieszkańcy teków maja chyba we krwi wynoszenie wszystkiego co sie da Nawet znaków z ulicy


Śnieg zasypał dzisiaj wszystkie drogi,
Niewinnością, białym płaszczem,
Twoich śladów nie wypatrzę,
Nie mam Cie na zawsze!!!

Blog
Fotoblog
Picasa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora